Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

Kurs obsługi programu Płatnik

Kurs obsługi programu PŁATNIK od podstaw!

Zdobądź wiedzę w zakresie sprawnego prowadzenia działań kadrowych i płacowych w firmie,

wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie komputerowe 🖥️!

Zapraszamy na szkolenie online, które ma na celu dokładne omówienie i praktyczne ćwiczenie kluczowych funkcji i zasad obsługi programu PŁATNIK.

Szkolenie prowadzi starszy specjalista ds kadr i płac, mgr Marzena Brudnicka.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

W czasie trwania kursu nauczymy Cię m.in. obsługi interfejsu użytkownika, importu danych z programów kadrowo-płacowych do programu PŁATNIK, ustawiania parametrów programu niezbędnych do prawidłowego przygotowania dokumentów do ZUS, odczytywania komunikatów przesyłach przez ZUS za pośrednictwem programu PŁATNIK oraz wielu innych umiejętności!

W kontakcie z wykładowcą możesz swobodnie zadawać pytania odnośnie zagadnień.

Jeśli chcesz zapoznać się z programem szkolenia kliknij TUTAJ

-> Zarejestruj się <-

User registration

You don't have permission to register